...החווה בשבילי היא

עזרו לנו להציל את הבית של

.החינוך לקיימות בישראל

.חווה ואדם

104,236 / 150,000₪

בימים כשגרתם, חווה ואדם מתמחה בחינוך לאקולוגיה. מאות מבקרים, תלמידים ומתמחים מהארץ ומחו״ל, עוברים בחווה מדי שנה, נחשפים ומתנסים בתכנים שונים ומגוונים בתחומי הקיימות ע״י הצוות המקצועי של החווה. במשך השנים החווה צברה ניסיון רב בליווי תהליכים פדגוגיים בבתי ספר וארגונים חינוכיים, כמו גם בתכנון נוף וביצוע פרויקטים אקולוגיים-חינוכיים שונים, וכל זאת לאור תפישה הוליסטית ומקיימת. 

 

פעילות חינוכית ואקולוגית זו קיימה את החווה לאורך השנים - כך שבאופן מדהים, המטרה שלנו - חינוך למודעות סביבתית - הייתה גם עמוד התווך הכלכלי. אולם משבר הקרונה הביא להפסקת הרוב המוחלט של פעילויות אלה, והחווה נותרה ללא מקורות הכנסה.

 

לכן, משהתחיל המשבר, עצרנו גם אנחנו בכדי להבין כיצד אנחנו צולחים את התקופה הזו ואת אדוותיה: בנינו תוכנית פעולה והתחלנו לפעול באפיקי פעולה חדשים - והם מוצגים בפניכם כאן באתר. כל השקעה היא עוד אנרגיה- אוויר לנשימה, שיאפשר לנו להמשיך לפעול ולצלוח את משבר הקורונה. בתקווה להמשיך ולהצמיח חווה ואדם.

 

אנחנו מזמינים אתכם לשיתופי פעולה ולרכישה של מוצרינו המוצגים בפניכם כאן באתר. 

נשמח לשמוע מכם, 

שלכם, חווה ואדם.

תרומה

כל תרומה מבורכת

מוצרים

מוצרי עץ בהתאמה אישית

לארגון או לבית הספר

סדנאות חוץ בהתאמה אישית לבתי ספר

תכנון מרחבים, אירועים ופרוייקטים אקולוגיים

.החווה מתמחה בתכנון נוף וביצוע מעשי בשטח של פרוייקטים אקולוגיים: בוסתנים, מרחבי למידה ירוקים, שדות אקולוגיים, גינות ציבוריות, בריכות אקולוגיות ועוד... לחווה ניסיון בהפעלת אירועי גיוס קהילתיים לקהילות בתי ספר. נשמח לקבל פרוייקטים לתכנון וביצוע גם בעת הקורונה. השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם

הכשרות לצוותים וימי גיבוש

מחפשים חוויה יחודית לכיתות בית הספר או הגן, מרחב שיתמוך בתהליך הארגוני או בפיתוח הצוות שלכם? חווה ואדם היא המקום המושלם לכך. הטבע העשיר בחווה ומסביבה, צוות המומחים המפעיל את המערכות האקולוגיות ומרכזי הידע שלנו, כל שנה אנו מארחים עשרות קבוצות המגיעות אלינו לשהות משמעותית, קידום תהליכים ארגוניים, הכשרת צוותים ועוד. מוזמנים להתארח לביקורי יום חוויתיים, וגם לשהות ארוכה יותר של מספר ימים הכוללת התנסות מעשית, פעילויות חוויתיות, לינה וארוחות. אנא השאירו מטה פרטים ואנו נחזור אליכם כדי להתאים את השהות, הפעילות וההנחיה המיטביים עבורכם.

חווה ואדם 2020 ©

לפרטים נוספים ויצירת קשר
alma@havaveadam.org

08-622-5782